» برندها » سیسکو

سیسکو Cisco

شرکت سیسکو سیستمز (Cisco Sytems)

در سال 1984 آقایان بوساک (Bosack) و لرنر (Lerner) که در دانشگاه استنفورد کار می کردند نتوانستند یک ایمیل را از یک ساختمان دانشگاه به ساختمانی دیگر ارسال کنند چرا که در آن زمان دو شبکه قادر به ارتباط با یکدیگر نبودند. بنابراین ایده برقراری ارتباط بین دو شبکه برای آنها شکل گرفت، بعد از مدتی کار و تلاش آنها توانستند تکنولوژی ارتباطی بین دو شبکه مختلف را اختراع کنند که بر اساس آن دو شبکه می توانستند با هم ارتباط داشته باشند و این تکنولوژی را Multi-Protocol Router یا مسیریاب چندپروتکله نام نهادند و بدین ترتیب شرکت سیسکو شکل گرفت. دفتر مرکزی سیسکو در شهر سن خوزه ایالت کالیفرنیا در منطقه مشهور سیلیکان ولی (Silicon Valley) واقع شده است.

 

سیسکو اولین دستگاه روتر خود را در سال 1986 به فروش رساند و در انتهای سال 1987 این شرکت نوپا به رقم 1.5 میلیون دلار در فروش دست یافت. رشد چشم گیر این شرکت در سالهای متمادی باعث شد که به عنوان اولین شرکت میلیارد دلاری دنیا در زمینه IT دست یابد. امروزه سیسکو با داشتن دفاتر منطقه ای در اقصی نقاط جهان و همکاران تجاری در سرتاسر دنیا همواره، عنوان بهترین و پرفروش ترین برند این حوزه را تصاحب می نماید.

سیسکو محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می کند و با سه برند تجاری سیسکو، لینکسیس و ساینتفیک آتلانتا به فروش می رساند.

طیف گسترده ای از محصولات شبکه در حال حاضر با برند سیسکو روانه بازار می شوند که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

روتر، سوئیچ، فایروال، وایرلس، ارتباطات یکپارچه و IP Telephony، ویدئو کنفرانس، نرم افزار های مدیریتی و مانیتورینگ شبکه و ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس سایت سیسکو : Http://www.Cisco.com   مراجعه فرمایید.

 همکاران ما در شرکت تیوان نت چه در واحد فروش و چه در واحد فنی تخصص های لازم را برای کمک به مشتریان در انتخاب راهکار صحیح و مناسب دارند. در صورت وجود هر گونه نیازمندی فنی یا خرید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.