برندها

Microsoft
Manageengine
Brandrex
MK
juniper
vmware
hp
Avaya

درباره تیوان نت

اکنون و در سالهای نخستین قرن بیست و یکم رقابتی افزون بر سالهای سده بیستم مشهود است و این رقابت جهت تسلط بر پهنه تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات است. گسترش برق آسای فن آوری ارتباطات و اطلاعات اکنون همه داشته های پیشین اندیشه بشری و در مرزهای سیاسی و جغرافیایی و فرهنگی را درنوردیده و قالبهای نوینی را برای آینده بشریت رقم زده است. نقش محوری فناوری اطالاعات و ارتباطات بطور گسترده در تمامی برنامه های توسعه جوامع چه از نظر اقتصادی و چه سیاسی و چه صنعتی به چشم می آید و امروزه کلیه نهاد های بین المللی در برنامه های خود برای این مساله نقش و جایگاه ویژه ای منظور نموده اند.

ادامه ...

جدیدترین اخبار

آوايا محصول جديد خود، AVAYA AVA را معرفی كرد.

معرفی Avaya Ava، یک راهكار مبتنی بر ابر و هوش مصنوعی، برای اتوماسیون و مدیریت تعاملات دیجیتال با مشتریان از طریق پلتفرم‌های شبكه‌های اجتماعی و پیام‌رسانی

همكاری D-Link با McAfee برای افزایش امنیت محصولات شبكه‌ی خانگی

شركت D-Link، اعلام کرده که اخیراً یک سند همکاری تجاری استراتژیک با McAfee، امضا كرده است.

معرفی نسل جديد سوئيچ‌های گيگابيت مديريتی D-Link DGS-3630

شركت D-Link ، پيشرو جهانی در راهكارهای ارتباطات برای شبکه‌های کوچک، متوسط و سازمان‌های بزرگ تجاری، نسل جديد سوئیچ‌های گيگابيت مدیریتی سری DGS-3630 را معرفی کرد.

سیسکو، سفر ابر چندگانه (Multicloud) را با نوآوری‌های پلتفرم HyperFlex شتاب می‌دهد.

سیسکو از نوآوری‌های پلتفرم برای Cisco® HyperFlex™ با نسخه‌ی 3.0 نرم‌افزاری خبر داد که کارآیی و سادگی را برای هر اپلیکیشنی، در هر ابری و در هر مقیاسی، فراهم می‌کند. این پیشرفت‌ها، شامل پشتیبانی‌ از Microsoft Hyper-V، stretched clusterها، containerها و سرویس‌های جدید ابری چندگانه است که در آن، نرم‌افزارها می‌توانند در هر ابری قرار گیرند و نظارت یا مدیریت شوند. نتیجه، پلتفرمی است که به طور منحصر به فرد، امکان توسعه و گسترش برنامه‌های کاربردی سنتی و اپلیکیشن‌های مبتنی بر ابر را در یک پلتفرم متداول hyperconvergence فراهم می‌کند.